lazy-swiper

Hakkımızda

Detayları Gör

1965’ten Günümüze Alanımızda Lideriz!

WAT Motor dayanıklı ve yüksek verimli ürünler üretmeye kendini adamış önde gelen motor şirketlerinden biridir. WAT Motor kaliteli ve verimli ürünler üretme hedefine ulaşmak adına yenilikler getirmeye ve ürün gamını genişletmeye devam etmektedir.

WAT elektrik motorları yüksek performansı, dayanıklılığı, güvenilirliği, rekabetçi fiyatları ve enerji verimliliği ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen OEM’leri tarafından özellikle tercih edilmektedir. 50 yılı aşkın bilgi birikimi ve ürün kalitesi ile 40’ın üzerinde ülkeye ürün ihraç eden WAT Motor, benzersiz kurumsal kültürü sayesinde sürdürülebilir iş ilişkileri geliştirmeye ve bu alanda ülkemizin ihracat lokomotifi olmaya devam etmektedir. WAT Motor ihracata verdiği önem sayesinde ihracat alanında sektör lideridir. 2018 ve 2019 yıllarında İhracat Onur Listesi’nde yer almayı başarmıştır.

motor

2000’li yılların başında CEMEP’e üye olan ilk ve tek yerli firma olarak WAT Motor, Eff1 ürün gamı ve deklarasyonunu yapmıştır. Enerji verimliliği konusunda öncü olan WAT, 2013 yılında IE3 motorları ile en verimli ürün kategorisinde birinci olmuştur. WAT Motor olarak yüksek enerji verimli (IE4 verim seviyesinde) ürünler üretmeye devam ediyoruz.

Sürdürülebilir yaklaşımımızla enerji verimliliği, esneklik ve müşteri memnuniyetini sağlamanın yollarını bularak çevreye ve insana özen göstermeyi garanti ediyoruz. Bu amaç doğrultusunda WAT Motor, 2019 yılında çevik dönüşüm uygulamasını başlatmıştır. Çevik dönüşüm, WAT Motor’un var olan sorunlara çözüm bulurken verim sağlamasına ve bir yandan da müşteri memnuniyetini arttırmasına yol açmış ve bu sayede WAT Motor’un değer yaratmasına olanak sağlamıştır. WAT Motor’un çevik dönüşümü hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Çevik Dönüşüm sayfamızı inceleyebilirsiniz.

En iyi kalitede ve geniş çaplı bir ürün gamı ile üretim yapan, teknoloji ve müşteri ihtiyaçları değişimlerine adapte olan, uzun vadede sürekli gelişen uluslararası bir marka olarak tanınmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşmak adına endüstri ve teknoloji trendlerini takip ediyor ve müşterilerimiz ile daha güçlü ilişkiler kurarak onların ihtiyaç ve isteklerini dinliyoruz.

WAT Motor, 1965 yılında, GE ve Koç Grubu tarafından “Türk General Elektrik Endüstrisi A.Ş.” adıyla kurulmuştur. 1979 yılında da Koç Grubu tüm kontrolü alarak ismini “Türk Endüstrisi A.Ş. (TEE)” olarak değiştirmiştir. WAT Motor günümüzde, TEE ve WAT markaları ile dünya çapında dayanıklı, yüksek verimli motor ve sürücüler üretmeye devam etmektedir.

Sunduklarımız

WAT Motor’da müşterilerimizin taleplerini karşılamaya ve onlara en iyi deneyimi yaşatmaya odaklanıyoruz. Yetenekli ve profesyonel personelimiz sayesinde takım çalışması ile dayanıklı ve yüksek kaliteli ürünler üretiyoruz.

operator
tel

WAT Motor olarak size ne sunuyoruz ?

  • 50+ yıllık deneyimimiz sayesinde sağlam ve güvenilir ürünler
  • Endüstrilere ve müşterilere özel çözümler ile rekabet avantajı
  • Güçlü kurumsal kültürümüz ile sürdürülebilir iş performansı
  • Avrupa genelindeki geniş bayi ağımız sayesinde zamanında teslimat
  • Özel atanmış hesap yöneticileri ile yüksek kalite müşteri hizmetleri
  • Müşteri memnuniyetine dayanan satış sonrası teknik destek servisleri
  • 50 + Yıllık Deneyim
  • 40 + Ülkeye İhracat
  • 100 % Memnuniyet

Sürdürülebilirlik

Doğaya karşı olan sorumluklarımızın bilincindeyiz

1965 yılında, GE ve Koç Grubu tarafından Türk General Elktrik Endüstrisi A.Ş. adıyla kurulmuştur. 1979 yılında da Koç Grubu tüm kontrolü alarak ismini Türk Endüstrisi A.Ş. (TEE) olarak değiştirmiştir.

Daha fazlası
yesil
WAT Motor dayanıklı ve yüksek verimli ürünler üretmeye kendini adamış önde gelen motor şirketlerinden biridir. WAT Motor kaliteli ve verimli ürünler üretme hedefine ulaşmak adına yenilikler getirmeye ve ürün gamını genişletmeye devam etmektedir.
Wat
Bülten için e-posta adresinizi giriniz
Sonuç Bulunamadı