lazy-swiper

Sürdürülebilirlik

Detayları Gör

Doğaya karşı olan sorumluklarımızın bilincindeyiz

Değerlerimiz ve sorumluluklarımız WAT Motor'da yaptıklarımızı şekillendiriyor. Enerji verimliliği, esneklik ve müşteri memnuniyetini sağlamanın yollarını bularak çevreye ve müşterilerimize özen göstermeye kararlıyız. WAT Motor’da sürdürülebilirlik yaklaşımımız 3 ana temada incelenebilir.

Sürdürülebilirlik Raporlarımız
fidan

energy

Çevre ve Enerji Verimliliği

Gerek üretim aşamalarımızda, gerekse ürünlerimizde enerji tasarrufu sağlayan ve uzun vadede çevreye fayda sağlayacak materyaller kullanmaya büyük özen gösteriyoruz. AR-GE çalışmaları gerçekleştirerek ve yeni teknolojileri kullanarak; enerji tasarrufu yapmanın, enerji maliyetini azaltmanın ve verimli ürünler üretmenin yeni yollarını bulmaya çalışıyoruz. WAT Motor olarak yüksek enerji verimli (IE4 enerji verim sınıfı) ürünler üretmeye devam ediyoruz.  Daha verimli bir şekilde üreterek ve yüksek enerji verimlilik sınıfında motorlar yaparak müşterilerimizin maliyetlerini düşürmelerine ve çevreyi korumalarına olanak sağlamış oluyoruz.

pipe

Kurumsal Yönetim

Kurumsal yönetim, Koç Topluluğu’nun başarısında çok önemli bir rol oynamaktadır. Koç Topluluğu’nun bir parçası olarak WAT Motor, iş yerinde etik standartları korumayı en ön planda tutmaktadır. Şirket olarak hedefimiz temel davranış kurallarının ana hatlarını çizerek çalışanlarımızı ve iş ortaklarımızı korumak için açık rehberlik sağlamaktır. Her çalışanımızın refahından sorumlu hissediyoruz ve etik ve şeffaflık düzenlemelerinin her şekilde uygulanmasını sağlıyoruz.

pipe

Çevik Dönüşüm

Çevik dönüşüm, şirketlerin daha müşteri odaklı olmasını ve daha hızlı aksiyon almasını sağlar. Çevik organizasyonlar özerk olarak çalışır ve ortak bir hedefle aynı hizaya getirilirler. WAT Motor, 2019 yılında çevik dönüşümünü başlatmıştır. WAT’ın Çevik Dönüşümünde ilk pilot ekip, yeni ürün konfigürasyon süresini üçte bir oranında düşürerek aynı zaman diliminde 3 kat fazla ürün tanımlaması sağlamış ve teslimat süresinde önemli ölçüde gelişme elde etmiştir. Geniş kapsamlı teslim süresi açısından siparişten teslimata kadar olan teslim süreside yarıya düşürülmüştür. Bu çabalarımız, çevik dönüşümümüzle, mevcut sorunlara çözüm bulmada verimlilik sağlayabildiğimizi, müşteri memnuniyetini ve çalışan bağlılığını arttırarak WAT Motor'un değer yaratmasını sağlayabileceğimizi göstermiştir.

yaprak

En verimli ve sürdürülebilir çözümlerimiz

    Wat
    Bülten için e-posta adresinizi giriniz
    Sonuç Bulunamadı