lazy-swiper

Gelişim Fırsatları

Detayları Gör

Gelişimde Sınır Tanımıyoruz

WAT olarak tüm çalışanlarımızı birer yetenek olarak görüyor, eğitim ve gelişim programlarıyla potansiyellerine ulaşmalarını destekliyoruz.

Gelişim Birlikte Güzel mottosuyla çalışanlarımızın gelişimine; teknik ve davranışsal gelişim programları, çevik roller empowerment programları, liderlik gelişim programları ve kişisel gelişim eğitimleri gibi zengin içeriğimizle, hem iç eğitimler hem de lokal ve global eğitim ve danışmanlık kurumlarından destek alarak katkıda bulunuyoruz.

Tüm çalışma arkadaşlarımız, teorik ve uygulama eğitim ve gelişim programlarımıza, sınıf ortamı ve çevrimiçi ortamda katılabiliyor. Çevik organizasyonumuzda tanımladığımız yeni eğitim ve gelişim rolleri ve kurgumuz ile, çalışma arkadaşlarımız birbirinden öğrenme ve birbirinin gelişimini güçlendirme fırsatına sahip.

wat

Teknik Gelişim Programları

Çalışanlarımızın geleceğin mesleki yetkinlikleri ile donanmalarına ve mevcut yetkinliklerini kuvvetlendirmelerine imkan sağlıyoruz.

wat

Yetkinlik Gelişimi Programları

Çalışanlarımızı “Çevik WAT’lı” olarak tanımlıyor, yetkinliklerini ve davranışlarını geliştirmeye ve güçlendirmeye yönelik çözümler sunuyoruz.

wat

Liderlik Gelişim Programları

Küresel organizasyonumuzun liderlik hattını güçlendirecek etkin liderler yetiştirmek amacıyla tasarlanan liderlik gelişimi programlarıdır.

Liderlerimize ve liderlik yolculuğuna adım atacak çalışma arkadaşlarımıza spesifik programlar sunarak, gelişimlerini desteklemeyi hedefliyoruz.

wat

Çevik Roller Empowerment Programları

Çevik organizasyonumuz kapsamındaki yeni rollerimize özelgelişim programları gerçekleştiriyoruz. Bu gelişim programlarında davranışsal yetkinlik, teknik yetkinlik ve kültür uyumunu güçlendirmeyi hedefliyoruz.

wat

Yabancı Dil Gelişim Çözümleri

Çalışanlarımızın yabancı dil ile ilgili gelişim ihtiyaçlarını, online sınıf eğitimleri, e-learning kaynakları ve farklı fırsatlar ve işbirlikleri yaratarak karşılıyoruz.

wat

Oryantasyon Programı

Aramıza yeni katılan çalışma arkadaşlarımızın adaptasyon dönemlerini kolaylaştırmak için kendilerine Co-mate atıyoruz ve oryantasyon programına dahil ediyoruz.

Wat
Bülten için e-posta adresinizi giriniz
Sonuç Bulunamadı